Smooozy team blog

Всім привіт. Мене звати Сергій Торба.
Я засновник Smooozy і в цьому блозі планую ділитися деталями нашої внутрішньої кухні. 

Якщо описати коротку передісторію, то варто зазначити, що ми давно планували завести якийсь такий командний блог де могли б неформально викладати свої думки та спостереження. Але як завжди з усім іншим, до цього часу все не доходили руки. 

Пробували заводити тумблер — не пішло. Довго думали якою мовою вести такий блог, якщо цільова аудиторія англомовна, а ком’юніті — україномовне.. Потім, коли вирішили спробувати вести двома мовами і запустили сайт на вордпресі — завелись віруси! Доки длубався в шаблоні — мій перфекціонізм забанив його низьку швидкість роботи та вайлуватість адмінки. Це все дало поштовх спробувати щось екзотичне і нестандартне. 

Випадково наткнувся на kirby і дуже зацікавився, коли дізнався, що ця система працює без MySQL. Kirby має file-based базу данних! Завантажити та спробувати можна безкоштовно, а для публічного використання потрібно придбати персональну ліцензію. Для одного сайту це коштуватиме $17. За ці гроші можна отримати базовий безкоштовний шаблон starterkit. Або додатково можна придбати готовий платний модний шаблон. Система дуже радує своєю швидкістю роботи. 

Повинен зазначити, що ніколи раніше сам не верстав сайти. Тому якщо знайдете тут помилки — пишіть, і бажано з рекомендаціями, як їх виправити) бо я в тому не дуже добре розбираюсь.

Багато писати більше не буду. Обіцяю намагатись підтримувати в блозі активність. Також планую завести окрему рубрику, де буду ділитись досвідом своєї роботи з kirby. Заодно навчусь створювати в блозі категорії). А кому кортить вже самому розібратись, то нижче є посилання на цю тему. А також у футері є посилання на офсайт.